Proje İçin Evime Gelen Kızı Yatağa Attım

Herkese selam. Seks hikayesi okumak için bu siteyi çok sık ziyaret eden birisiyim ve ben de artık benim de bir hikayem burada yayınlanmalı diye düşündüm ve bütün cesaretimi toplayarak sizlerle bu dakikaları paylaşmak istedim. 30 yaşındayım adım savaş arkadaşlar yakışıklı bir erkeğim yani tam böyle metropol erkeği derler ya öyle birisi olduğumu söylesem yalan olmaz sanırım. Her zaman kadınların ilgisini çeken bir tip oldum bugüne kadar ama ben biraz içine kapanık biriyim o yüzden de çok fazla sevgilim olmadı olanlarla da zaten çok fazla seks ilişkisi yaşamadım. Neyse arkadaşlar ben üniversiteyi bitirdikten sonra bir işyerinde çalışmaya başladım bayağı iyi bir yerde yani böyle plaza diyebilirim öyle bir iş yerinde çalışıyordum. Bütün bina bizim şirkete aittir büyük bir şirketti anlayacağınız. Yani o kadar güzel kızlar vardı ki hepsi manken gibiydi seçilmiş de alınmış gibiler de sanki iş yerine ama ben hiçbiriyle yakınlık duramıyordum aşırı derece çekingen olduğum için kızlarla sohbet etmekten falan çok korkuyordum. Onlar da bu durumun farkındaydı aslında hepsi güzel olmalarının yanında sıcakkanlı sevecen kızlardı benimle bir şeyler paylaşma ya çalışıyorlardı sohbet etmek konuşmak için her türlü fırsatı değerlendiriyorlardı. Zaman zaman dışarıda birbirleri ile de buluştukları oluyordu beni de çok davet ettiler ama ben hiçbir zaman cesaret edip gidemedim.

Bir de benim çalıştığım departmanında çalışan nazlı isminde bir kız vardı gerçekten çok güzeldi çok zarif bir kızdı. İşe başladığım ilk günden beri benim de gözüm ondaydı ama benim gibi pasif biri bu kıza hiçbir şekilde açılamaz da o kadar net çünkü kızın etrafından erkekler eksik olmuyordu. İyi de bir kariyer sahibi olduğu için kendisi de lüks bir hayat yaşıyordu tabii ki benim durumum da iyi sonuç itibarı ile aynı bölümde çalışıyor aynı işi yapıyoruz güzel maaş alıyoruz ikimizde. Her neyse arkadaşlar ben bu kıza tabii ki sürekli böyle karşıdan falan bakıyorum onu her gün izliyorum büyük bir hayranlıkla hatta aşığım diyebilirim. Ama açılmak bir yana dursun kızla iki kelime etmem mümkün değil gerçekten aşırı güzel ve seksi biri benim gibi birine bakar mı onu bile bilmiyorum. Ama bir gün konuşma ve sohbet etme imkanı bulduk sonunda. Her gün olduğu gibi o gün de yine mesai olan şekilde başladı patron da bize yeni bir proje verdi. Ama bu projeyi nazlı ve ikimiz yapacaktık o yüzden de daha yakın olmamız gerekiyordu mağazalarımızı da yan yana ayarladık.

Akşama kadar ikimizde birbirimizden fikir alıp veriyorduk konuşuyor sohbet ediyorduk sürekli. Tabii bu da aramızda daha yakın bir ilişkinin kurulmasına neden oldu uzun uzun konuştuk sohbet ettik o gün birbirimizde daha iyi tanıma fırsatı bulduk. Aslında karşıdan bakınca bu kız biraz kendini beğenmiş havalı bir tip gibi duruyor ama öyle olmadığını konuşurken daha net anladım yani kısacası ön yargılı olmamak gerekiyormuş. Tam tersine çok hoş sohbet ve kibar bir kızdı konuştukça onu daha çok sevdim hayranlığım da daha çok arttı. Bu kadar güzel olmasına bu kadar seksi ve kariyerli bir kız olmasına rağmen aşırı derece mütevazi birisiydi gerçi bana karşı mı öyleydi başkalarına karşı da öyle mi bilmiyorum ama bu durum benim çok hoşuma gitmişti. Artık her gün işe daha istekli bir şekilde gidiyordum çünkü beni artık bu şirkete bağlayan daha önemli şeyler vardı üstelik nazlı ile birlikte bir projeyi yetiştiriyor olmak tabii ki de beni daha çok heyecanlandırıyordu. Neyse tabii proje bayağı uzun sürecek bu projeyi de önümüzde en az bir ay kadar zaman vardı ve ikimiz daha fazla vakit geçirme fırsatını sık sık buluyorduk.

Günler bu şekilde ilerlemeye devam ettikçe artık öğlen yemeklerini falan beraber gider olduk hatta şirketteki herkes bizi bu şekilde görünce birbirimize ne kadar yapıştırdıklarını falan söylemeye başlamıştı. Tabii gerçekten aramızdan su sızmıyordu bu sırada kızım bir sevgilisi olduğunu öğrendim ve resmen dünya başıma yıkıldı. Bir gün mola saatinde birlikte kahve içmeye gitmiştik orada sohbet ederken telefonu çaldı ve aşkım diye açınca ben şok oldum. O zamana kadar hiçbir şekilde bir erkek arkadaşı olduğu ihtimalini bile aklıma getirmemiştim belki de gizliden gizliye bunu arka tarafa atma ya çalışıyordum kendi içimde ama o gün öğrenince gerçekten dünyam yıkıldı. Zaten normal şartlarda bile ondan hoşlandığımı söyleyemiyordum sevgilisi olan bir kıza açılmam kesinlikle imkansızdı zaten böyle bir şeyi gururuma falan da yediremezdim.

O gün o kadar çok üzüldüm ki eve gidip yatmadan önce bayağı bir alkol aldım ciddi anlamda da sarhoş oldum. Sarhoş kafayla kıza mesaj falan atmak da istemedim o yüzden telefonu falan kapattım doğrudan yattım. Ertesi gün işe gittiğimde kafam neredeyse hala güzeldi ama kendimi toparlamaya çalışıyordu fakat nazlı ben de bir durum olduğunu fark etti hemen. Ona karşı da biraz soğuk olduğumu düşün de sanıyorum ki akşama kadar sorular sorup durdu ama ben bir şekilde geçiştirmeye devam ettim. Bu şekilde de günler birbirinin ardı sıra gelmeye devam ederken biz tabii ki çalışmayı sürdürüyorduk. Ama projenin yetişme günü yaklaştıkça artık iyice sıkışmaya başladık hafta sonu da çalışmamız gerekti. Nazlı ailesi ile birlikte yaşadığı için benim onların evine gitmem pek hoş olmazdı yani gidebilirdim aslında sorun olmazdı ama aşırı dikkat isteyen bir iş yaptığımız için benim evimde çalışmaya karar verdik. Her neyse hafta sonu geldiğinde biraz da heyecanlandım ama tabii ki kızım sevgilisi vardı ve hiçbir şekilde ona açılmaya da niyetim yoktu yine de hazırlık yaptım yiyecek içecek bir şeyler aldım. Nazlı ben hazırlık yaptığım sırada beni aradı neredeyse sesi ağlamaklı geliyordu ve biraz gecikeceğini yine ama mutlaka geleceğini söyledi. Şen şakrak bir kızın bu kadar kötü sesinin gelmesi beni biraz endişelendirdi açıkçası ama ne yapacağımı ne diyeceğimi de bilemedim sadece tamam demekle yetindim geldiğinde nasıl olsa öğrenecektim ne olduğunu.

Birkaç saat gecikmeli de olsa geldi nazlı verdiği sözü zaten her zaman tutardı biliyorum ama kapıdan içeriye girdiğinde yüzünden düşen bin parçaydı ve neredeyse ağlamak üzereydi. Zaten içeri girip koltuğa oturur oturmaz da gözyaşlarını bir anda koyveriverdi. O anda gerçekten ne yapacağımı bilemedim o kadar çok ağlıyordu ki sakinleştireyim mi yoksa bir şeyler mi söyleyeyim aklıma hiçbir şey gelmiyordu. Neyse su falan getirdim peçete falan verdim gözyaşlarını sildim derken artık bende iyiden iyiye endişelenmeye başlamıştım ve kendimi toparlayıp bir cesaretle ne olduğunu sordum. Hıçkırarak sevgilisini kendisini aldatırken yakaladığını anlatmaya başladı o kadar çok ağlıyordu ki çok zorlamak istemedim biraz sakin olmasını bekledim.

O anda aklımda buzdolabında duran viski şişesi geldi yani nasıl karşılardı bilmiyorum ama bir şekilde onu sakinleştirmem gerektiğini biliyordum o yüzden bir şeyler içmek ister misin diye sordum. Çok iyi olur ama proje ne olacak diye sordu. Zaten bu halde projeye falan konsantre olamayacağını o yüzden sonra bir şekilde halledeceğimizi söyledim. Tamam dedi o da sonra da viskileri doldurduk sakin bir şekilde oturduk bir yandan içerken bir yandan da dertleşmeye başladık. Sevgilisini nasıl yakaladığını anlatırken gerçekten çok üzüldü ben de onun adına çok üzüldüm çünkü yatakta basmıştı sevgilisi ile başka bir kadını üstelik tanıdığı da birisiydi. Ağlarken sık sık bana sarılıyordu içinde fırtınalar kopuyordu ama kızı korkutmak istemiyordum. Sonra bayağı bir alkol aldıktan sonra kanepeye uzandı ve sızdı. Yani ailesine haber vermek gerekiyordu birkaç saat bekledim uyanmayınca kendim uyandırmak zorunda kaldım.

O da ailesini arayarak bu gece bir kız arkadaşın da kalacağını çok iyi hissetmediğini ve eve gelmeyeceğini söyledi. Yeniden kanepeye uzandı ama hala ağlamaklı durumdaydı ben ne yapacağımı hiç bilmiyordum sadece onu öyle izliyordum. Sonra yine onu teselli etmek için dokunduğumda benim boynuma öyle bir sarıldı ki yüzüme öyle bir baktı ki size kelimelerle anlatamam arkadaşlar ben hayatımda bu kadar çarpıldığımı hiç hatırlamıyorum. Bir anda yüzü bana yakınlaştı sonrasında ise dudaklarımdan öpmeye başladı. Heyecandan kalbim duracak gibiydi fakat kızım bu halinden de faydalanmayı hiç istemiyordum hem aşk acısı çekiyordu hem de alkollüydü. Onu durdurmak istediğim bunun içinde bir şeyler yapmaya çalıştım fakat hayır şu anda o yüzden böyle değilim uzun zamandan beri zaten seni beğeniyordum dedi. Ama biraz önce sevgilim için ağlıyordun dedim. Ben sevgilimin değil arkadaşımın ihanetine üzüldüm diyerek yeniden dudaklarıma yapıştı ve öpmeye devam etti.

Aylardır hayalini kurduğum kız kollarımın arasındaydı üstelik tamamen kendisi isteyerek beni öpüyordu fakat ben yine de tedirginlik hissediyordum zar zor karşılık vermeye başladım. Ama bir anda içimde bir patlama oldu arkadaşlar gerçekten daha ateşli olmam gerektiğini fark ettim o anda ve cesarete gelerek adeta kızın dudaklarını koparırcasına öpmeye ısırmaya başladım. O anda zaten uzun zamandan beri aklımda olan sözlerde dilime dökülmeye başladı bir yandan onun vücuduna okşuyor bir yandan da içindeki duyguları anlatıyordum. Nazlı da uzun zamandan beri benden hoşlandığını söyleyince artık her şeyi bir kenara bıraktım. Ben bu gece seks yapmayı açıkçası düşünmüyordum ama o istiyordu belliydi o yüzden daha fazla karşı koymadım. Öpüşürken bir yandan da üstündeki tişörtü çıkardım sonrasında sutyenini açtım ve göğüslerini okşamaya başladım. Tabii ki kadınlara biraz çekingenim ama hiç de seks yapmamış değilim biraz ben de bir şeyler biliyorum ayrıca bu kadar çok porno izleyince ne yapmam gerektiğinin de son derece farkındayım zaten. Neyse tişörtünü çıkardıktan sonra onu koltuğa uzattım bu defa altında kimin eteğini çıkardım dantelli kilotlunu da iyice indirdikten sonra karşında tamamen çırılçıplak kalmıştı.

Vajinası mükemmel görünüyordu tertemiz ve pürüzsüzdü hemen dudaklarımı dayadım onun bal kutusunu dilimle dudaklarımla mest etmeye başladım. Gerçekten mükemmeldi ve gerçekten güzel kokuyordu biraz önce ağlayan kızdan da artık hiç eser kalmamıştı tam tersine anın tadını çıkarmaya zevk almaya hatta yavaştan inlemeye bile başlamıştı. Bir yandan onu yalamaya devam ediyordum ama bir yandan da içini kemiren bir endişe vardı acaba gerçekten beni istediği için mi yoksa sadece şu anda kafasını dağıtmak için mi benle oluyor ve hiç anlayamadım.

Ama sonunda bu düşünceleri bıraktım ve kendimi anın akışına bırakmaya karar verdim şimdi sıra Nazlı’ya gelmişti. O da elleriyle beni soydu vücudumun her yerine dokunuyor sanki beni tanımak istiyor gibiydi elleri bedenimde dolaşırken aşırı derecede tahrik oluyordum zaten sikimi artık demir gibi olmuştu. Sonunda erkekliğime ulaştı ağzının arasına almaya başladı bir yandan da yüzüme bakıyor bu bakışları beni daha da baştan çıkarıyordu. Ne kadar yaladı ne kadar aldı tam olarak hatırlamıyorum ama sonrasında artık zamanının geldiğini düşündüm. Çünkü biraz daha yalamaya devam ederse boş olacak duruma gelmiştim ve kızın ağzına yüzüne boşalmayı hiç istemiyordum. Onu aldım kucağıma biraz daha öpüştükten sonra yavaştan penisimin üzerine oturtmaya başladım. İncecik belini de ellerimle kavramıştım. O penisimin üzerinde inip çıkarken artık tamamen beni istediği için beraber olduğunu anlamıştım çünkü arada bir duruyor yüzüme bakıyor dudaklarımı öpüyor sonrasında ise büyük bir aşkla devam ediyordu.

Ben de ona güvendikten sonra tamamen kendimi bıraktım o kadar zevk alıyordum ki ara ara dudaklarını öptükçe kendimden geçiyordum büyük bir aşkla sikmeye başlamıştım artık kızı. Kendimizden geçmiş gibiydik dakikalarca bu pozisyonda devam ettik ama boş olacağımı anlayınca onu üzerimden indirdim. Bir peçetenin üzerine boşalmayı tercih ettim belki hoş olmadı bu durumda ama onu riske atmak gibi bir düşüncem kesinlikle yoktu. Tamamen penisimi temizledikten sonra birlikte duşa girdik biraz da orada sevişmeye devam ettik. O gece benim kollarımda gerçekten sevgilim gibi uyudu melek gibiydi zaten uyurken ona bakmaya doyamadım desem yalan olmaz.

Sabah yanımda olur mu olmaz mı düşüncesi ile derin bir uykuya daldım ama beklediğim gibi olmadı sabah onun öpücükleri ile uyandım. Yeniden sevişmeye başladık uyanır uyanmaz gerçekten mükemmel değil bu defa bacaklarının arasına geçip dakikalarca yaladıktan sonra o pozisyonda içine girdim. Artık bende daha rahatlamış olduğum için daha iyi seks yapabiliyordum daha sert bir şekilde sikmeye devam ettim bu sefer. Adeta içimden bir canavar çıkmış gibiydi ama onun da her halinden zevk aldığı belli oluyordu ben de çok keyif alıyordum. O gün pazar olduğu için daha çok vaktimiz vardı yatakta bir süre daha keyif yaptık sonrasında birlikte duşa girdik duşun altında da seviştik. Ama bir yandan da yetiştirmemiz gereken bir proje vardı kahvaltıyı hazırladık üstüne benim tişörtlerimden bir tanesini giydi gerçekten harika görünüyordu. Onu böyle gördükçe içimdeki istek giderek artıyordu tabii ki ama işleri yetiştirmek için seks yapmaya biraz para vermemiz gerekti.

Daha üretken olmuştuk sanki o gün projemizi tamamladık akşam yine benimle kalmaya karar verdi ve ailesine haber verdi. Ben markete gidip bir şişe şarap aldım dışarıdan da pizza söyledik güzel bir film açıp izledik gece yine sevişerek uyuduk. Ertesi sabah işe de beraber gittik aslında ben onun ilişkimizi açıklamak isteyip istemeyeceğini bilmiyordum açıkçası alacağım cevaptan korkarak sorma ya da cesaret edemedim ama nazlı hiç beklemediğim bir şey yaptı. Arabadan indik şirketten içeriye girerken elimi tuttu ve öyle girdik işyerinde bizi bu şekilde görenler büyük şaşkınlık yaşadı ama zaten uzun zamandan beri birbirimize yakıştırdıkları içinde tebrik etmeyi ihmal etmediler. Tabii ki bu hikayenin üzerinden çok uzun zaman geçti arkadaşlar nazlı artık benim eşim ben burada biraz sahte isim kullanmak zorunda kaldım çünkü bunun duyulmasını istemiyorum. Yorumlarınızı yaparsanız çok mutlu olurum ben çok seviyorum bu sitede sex hikayeleri okumayı umarım siz de benimkini beğenmişsinizdir.

Bir yanıt yazın

escort bursa - bursa escort - bursa escort bayan - escort bayan - escort bayan bursa
Altıparmak Escort Eve Gelen Escort Gemlik Escort Görükle Escort İnegöl Escort Karacabey Escort Kumla Escort Masöz Escort Mudanya Escort Nilüfer Escort Osmangazi Escort Otele Gelen Escort Rus Escort Sınırsız Escort Travesti Escort Ukraynalı Bayan Escort Yıldırım Escort